برای دریافت تخفیف‌های بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @rpbeat.ir

بیت (موزیک بی کلام) ، به آهنگی گفته می شود که وکال یا کلام ندارد و آماده است تا خواننده ،شعر و ملودی اختصاصی خود را روی آن آماده و ضبط کند.

۱- از مزایای اصلی تهیه بیت حرفه ای ، صرفه جویی در هزینه های بالای ساخت و تنظیم موزیک میباشد. در مارکت فعلی موزیک ایران هزینه تنظیم موزیک با کیفیت از حداقل ۱۰ میلیون تومان شروع میشود اما شما در آرپی بیت میتوانید همان کیفیت تنظیم را در قالب بیت با هزینه های بسیار پایین تر تهیه کنید.
۲- از مزایای دیگر بیت میتوان به ارزیابی صدا در شروع راه اشاره کرد. همانطور که میدانید به دلیل تنوع سبک ها و سلیقه ها در موسیقی تشخیص سبک و استایل درست در شروع راه برای خواننده دشوار است و بدین منظور تمرین و تولید اثر در انواع سبک ها، خواننده را بیشتر در پیدا کردن استایل مورد نظر کمک میکند. آرپی بیت این افتخار را دارد که تقریبا در تمام سبک ها و استایل های روز مارکت بیت های متنوعی را فراهم کرده است.
همچنین تعداد متنوع موزیک و استایل به شما امکان رزومه سازی میدهد که این امر در هنگام مذاکره با تهیه کنندها و مدیر برنامه ها جلوه بهتر و حرفه ای تری از شما نشان خواهد داد.

بله. صداهای آرپی بیت فقط برای نسخه دمو داخل سایت هستند.

خیر، در اصل بیت یک محصول اشتراکی جهت صرفه جویی در هزینه ها میباشد تا شما هزینه یک کار اختصاصی با مبلغ حداقل ۱۰ میلیون را پرداخت نکنید. اما محدودیت هایی در آرپی بیت بر خلاف دیگر سایت های فروش بیت وجود دارد و بعد از رسیدن به حد نصاب مورد نظر از سایت حذف خواهد شد.
همچنن شما میتوانید با تهیه ترانه و ملودی اختصاصی ، استایل و سبک خود را روی هر کدام از بیت ها پیاده کنید و جای هیچ نگرانی از تکراری بودن کار خود نداشته باشید.

خیر. شما بیت ها را به صورت تک لاین با فرمت Wave و Mp3 دریافت میکنید.
فقط بیت هایی که به صورت مولتی ترک موجود میباشند، لایه باز هستند‌.
دقت کنید که باید ورژن مولتی ترک بیت را خریداری نمایید.

آرپی بیت در این مورد تصمیم را به خود شما واگذار میکند.
شما میتوانید  هر کدام رو به دلخواه انتخاب کنید.
آرپی بیت یا آرپی پروداکشن
نام خودتان

0:00
0:00